Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem plisen v garazi

v garazi se objevila plisen na zdech.nevime jak je trvale odstranit nebo jim aspon predchazet.je to bila vatovita hmota,odolna savu.po aplikaci se na chvili ztrati a po urcite dobe se opet objevi.prosime poradit pripravky,ne firmy se tady timto zabyvajici.dekujeme.

Jo a ještě dodatek. Který debil určil a schválil, že obyčejné SAVO je vhodné na zdivo!!! Vždyť po 15min. od aplikace z něj zůstane jen voda a sůl. Takže si tu omítku vlastně zasolíte sám. Nehledě na to že sůl je hydroskopická (váže na sebe další vlhkost) a tím podporuje vznik plísní! To jen tak naokraj.