Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stříška nad dveře

Prosím o radu a hlavně nějaký plánek chtěl jsem si udělat stříšku nad francouzské okno. Něco podobného jak se běžně prodávají nad vstupní dveře (takový oblouk)
Francouzské okno měří 2,8m mněl jsem představu koupit Polykarbonátovou desku Lexan tl. 6 mm 1,25m x 3m
http://www.stavbahrou.cz/polykarbonatove-desky-lex an-tl-6-mm-cira/
a uchytil bych jí na dvě trubky přišroubované do domu (trochu jí prohnu)

Nevím jestli budou stačit jen dvě trubky u kraje nebo dát jednu doprostřed?
Stačí 6mm tlustá deska?
Děkuji za jakoukoli radu

Ten polykarbonát je dutinkový.Jeho pevnost je dostatečná,ale je ho lépe umístit do rámečku a za něj připevnit.Je nutno také počítat s uzavřením dutin,jinak se dovnitř dostane prach a řasy.Prohnutý pak stačí podepřít na krajích,počítat s větrem.
JABRAKA