Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Demontáž rádia JVC pomocí ,,pacek,,

Ahojte.. otec ma už cca 1rok koupenou Octavi I a ma v ni zabudovane radio JVC KD-LHX502EX www.prodej-autohifi.cz
Je s nim ale najaky problem.. pokud se v nem zacne covek vrtyt jakoze basavovani basu vyhedavani radii a pod tk zacne delat nemile zvuky (jako tutu, tutu tutu) a stale se zvysuje hlasitost.. Nekdo mi rekl ze to muze byt v zadu spatne zapojne a ze tento problem byva prave zapojenim/prehozeni kabelu..
Potrebuji tedy radio vytahnout ale nemam k tomu ty packy www.vpcentrum.prodejce.cz ktere jsou za potrebi..a kupova je za 150,- s pstovnym je celkem zbytecne. tk se chcu zptat zda i je nekdo nemate a emohl by je nekdo crtnout a poslat email nebo je hodit semm.. Srasne by to pomoho..

Diky moc za piradne navrhy..

PS: cestina muj kobyl takze se na ni nedivejte

A nechapu že to děla i tehdy, když je radiou uplně ztlumene na stupnici 0. a presto vychazeji z repro tyto zvuky.. myslel jsem ze by mohl byt treba spatny reprak ale to by byly zase spatne vsechyny nebot jich je v aute myslim 6 nebo 8..
Pokud se mi to dneska podaří, vyskouším to nahrát na mobil a dat sem at se bavime konkretneji