Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Demontáž rádia JVC pomocí ,,pacek,,

Ahojte.. otec ma už cca 1rok koupenou Octavi I a ma v ni zabudovane radio JVC KD-LHX502EX www.prodej-autohifi.cz
Je s nim ale najaky problem.. pokud se v nem zacne covek vrtyt jakoze basavovani basu vyhedavani radii a pod tk zacne delat nemile zvuky (jako tutu, tutu tutu) a stale se zvysuje hlasitost.. Nekdo mi rekl ze to muze byt v zadu spatne zapojne a ze tento problem byva prave zapojenim/prehozeni kabelu..
Potrebuji tedy radio vytahnout ale nemam k tomu ty packy www.vpcentrum.prodejce.cz ktere jsou za potrebi..a kupova je za 150,- s pstovnym je celkem zbytecne. tk se chcu zptat zda i je nekdo nemate a emohl by je nekdo crtnout a poslat email nebo je hodit semm.. Srasne by to pomoho..

Diky moc za piradne navrhy..

PS: cestina muj kobyl takze se na ni nedivejte

Ahoj,dělal jsem to už mockrát a nikdy jsem origo packy nepotřeboval:-)Stačí si střihnout plech,klidně i užší,než origo packa.Při zasunutí nadzvedne háčky který drží rádio v rámečku a pak ho už stačí jenom vysunout.Když jsem to dělal naposledy,tak jsem si ustřihl jenom jeden a vycvakl napřed jednu stranu,povysunul,a pak druhou.Jen se toho nebát-je to brnkačka:-)Stopade bych za ty packy nedal ani náhodou.
Ať se daří!

Tkze radio jsem jiz vytahl,, avska to nepomohlo.. myslel jsem ze bude v zadu rozpojeny nejaky kablik nebo antena ale vse bylo ok.. skusem sem prepojovat kabely dle navodu ale ani to nepomohlo... tk nevim cim to muze byt.. proste jakmile clovek zacne moc prepinat tak to zacne rvat divny zvuk a je to v haji... jak sem se dival tk radio ma porizovaci cenu cca 8tis ale je tu problem ktery nevim jak odstanit.. muze byt problem uvnitr radia? reset nastaveni sem tky vyskousel a nic..

ty páčky už asi teda nejsou aktuální co? zrovna sem je našel a črtnul na papír :) teď sem si ale přečet pořádně tvůj dotaz a vzpomněl jsem si,že když jsem dělal do auta aparaturu tak mi tohle dělal jeden zesilovač,co jsem měl pro 2 repráky v platu...byl jsem s tim u odborníka a ten mi řekl,že je chyba v tom zesilovači,že prý tyhle malý mosfet zesilovače mají problémy s kostrou,tak jestli náhodou nemáš problém s integrovaným zesilovačem v radiu

A nechapu že to děla i tehdy, když je radiou uplně ztlumene na stupnici 0. a presto vychazeji z repro tyto zvuky.. myslel jsem ze by mohl byt treba spatny reprak ale to by byly zase spatne vsechyny nebot jich je v aute myslim 6 nebo 8..
Pokud se mi to dneska podaří, vyskouším to nahrát na mobil a dat sem at se bavime konkretneji