Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Řezání trubek

Budu dělat nové topení v mědi a potřebuju vyřezat starou samotíž po celém baráku.Nerad bych volil flexu kvůli tomu že tam musíme bydlet s malým dítětem a umíte si představit ten strašný smrad nehledě na ty jiskry aby něco nepopálily.Můžete mi poradit rychlý a efektivní způsob řezání trubek?Dík

Zemní plyn a propambutan jsou dvě různé směsi plynů. Zemní plyn se nechá svařovat i když je trubka plná plynu (čistého), ale běda jak se tam dostane vzdušný kyslík. Ale nikomu to nedoporučuji zkoušet, správný a jediný schválený postup je důkladně a prokazatelně vyfoukat plyn a odvětrat.

Tak vážení mám to za sebou a topenář to řezal flexou.Smrad,jiskry-z práce jsem měl spoustu kartonů a všechno obalit a stejně se neubráníte nějakým drobným škodám.Nejhorší nakonec nebyla flexa ale ten neskutečnej černej sajrajt co vytekl z trubek.Teď píšu a přede mnou je černá zeď a vyhlídka na malování celýho baráku.Díky za rady