Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompostovač a střecha

Měla bych dva dotazy:
- je možné postavit kompostovač na baton nebo musí stát na trávě-zemině?
- mohu ošetřit střechu na kůlně proti mechu ředěnou modrou skalicí ??
Díky H

Mechostop vím, že existuje, ale toho jsem se právě chtěla vyhnout, protože si myslím, že to bude předražené Ta skalice je za pár kaček a pokud bude mít podobné, ne-li stejné účinky, tak neni co řešit!
Jenom bych ještě potřebovala zjistit to ředění.
Díky všem