Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompostovač a střecha

Měla bych dva dotazy:
- je možné postavit kompostovač na baton nebo musí stát na trávě-zemině?
- mohu ošetřit střechu na kůlně proti mechu ředěnou modrou skalicí ??
Díky H

K bodu jedna - kompostovac fungovat bude, mozna nastartovani kompostu potrva o nejaky tyden dyl, mozna bych tomu pomohl nejakou ulovenou zizalou a startovacem kompostu. V zasade zadny problem.
K bodu dva - problem to nebude, otazka je ucinost. Dejte vedet, laciny antimech vzdycky potesi. Tim nerikam ze to fungovat nebude, spis si myslim ze ano a fandim.

Kdysi jsem koupil spec. prostředek na likvidaci mechu v trávníku. -účinná látka Modrá skalice:-)
Mnou neověřeno: prý když se natáhne měděný holý drát v horní části střechy, mech po čase zmizí a je to na furt. (nejlépe asi funguje v blízkosti kotelny na uhlí aby bylo ve vzduchu dost síry:))

Mechostop vím, že existuje, ale toho jsem se právě chtěla vyhnout, protože si myslím, že to bude předražené Ta skalice je za pár kaček a pokud bude mít podobné, ne-li stejné účinky, tak neni co řešit!
Jenom bych ještě potřebovala zjistit to ředění.
Díky všem