Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Balkon

Zdravím,mám dotaz na kutily zde.Dělám balkon který má konstrukci z fošen a chtěl bych se zeptat co dál tam dát?představoval bych si jako finalní ůpravu dlažbu,ale nevím co dát pod ní,jestli ipu,nebo existuje ještě něco jiného?Také mám dotaz jestli musím použít hydroizolaci?Potřeboval bych vědět složení,tzn základ jsou fošny a pak?

Ó jé, ty vydržely. Ale dřevěné staré poctivé dřevěné. Jednak už samo dřevo byla skála (asi dub). Když kdysi předělávali před barákem trať, tak jsme si těch pražců natahali. Udělali jsme z nich základy kůlny. Během desetiletí se kůlna rozpadla, pražce však drží i nadále.

Podívejte se,jsem limitován penězi,na baráku si vše děláme svépomocí.Můj dotaz zněl jednoduše a do dnes jsem nedostal odpověd.Tak tedy znova,jako základ balkonu tvoří 4nohy s rozměrem 16 krát 16cm.Jako první vrstva podlahy tvoří trámy s rozměry 10 krát 10cm.Proto jsem myslel že bych na to dal ipu a pak něco(co to mělo být nevím proto jsem se ptal) a pak na sucho dlažbu.Fotka je v příloze.Díky

[636-balkon-jpg]