Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Twist tarif

mám TWIST (T-mobile) a měl jsem tarif "NEJ" kde se mezi 2 čísly telefonoovalo za 3,20 nebo tak nějak. Nyní to zrušili a mám tarif 5,60/min... na paušál jít nechci protože provolám tak 100,-/měsíc. Poradíte někdo lepší tarif TWIST??

Když provoláš 100kč za měsíc ,tak co řešíš,pokud jsi škudlín ,pořid si počítač a volej přes SKYPE nebo podobnou službu zadarmo pokud samozřejmě tvůj protějšek má taky počítač.

Ok chápu tě ,provoláš 100kč za měsíc ,jenom pokud je to nutné a to ještě z manželkou ? Takže máš 2 možnosti ,Za prvé, se rozvést a za druhé jsi se neměl ženit...........Mimochodem když se nebudeš koupat každou sudou sobotu v měsíci tak ušetříš dalších 39,73 haléřů měsičně .