Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno lapače vlhkosti?

Když to tak čtu, tak mnoho lidí se bojí vlhkosti v domě. Nebylo by řešení pro odstranění této vlhkosti v domě, podle metráže, rozmístit lapače vlhkosti. Nesplnilo by to ůčel? Jestli je to zhovadilost, prosím nekamenovat.

Nám se osvědčilo - měřit vlhkost-držet na 40 až 50,je li vyšší odstranit ji krátkým větráním -udělat průvan a používat tablety na odstranění vlhkosti.Nejedná se samozřejmě o vlhkost zaviněnou stavební závadou,ale takovou tu normální,pocházející z běžného používání domu.Ložnice,koupelna,vaření.Funguje to,bydlíme v novostavbě a je to lepší a lepší.Samozřejmě,když je venku vlhko hůř se větrá.

Hoste,
koho se ptáte? Osobně vím, že chemické ochrany nejsou 100%. Učinnost se pohybuje od 30do 80%. Co bedete dělat, až po roce zjistíte, že to nepomohlo, reklamaci neuznají a vy jste vyhodil prachy?

to si musíte rozmyslet, máte reference? ne ty na jejich stránkách, které jsou třeba o krásné dovolené!
Technickou zprávu od sanačného odborníka?