Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno lapače vlhkosti?

Když to tak čtu, tak mnoho lidí se bojí vlhkosti v domě. Nebylo by řešení pro odstranění této vlhkosti v domě, podle metráže, rozmístit lapače vlhkosti. Nesplnilo by to ůčel? Jestli je to zhovadilost, prosím nekamenovat.

Někdo by třeba oželel cca 1000kč ročně oproti strachu nashromážděné vlhkosti. Samozřejmě jsou náklady prvotní(nákup) a provozní(doplnování tablet apd.). Funguje to? Má někdo zkušenosti? Dá se tento způsob srovnat s potřebným větráním k odvodu vlhkého vzduchu?

Dobrý den,já ten STOP vlhkosti používám na chalupě cca 3 roky a jsem spokojen.Je pravdou, že to není levná záležitost, výměna tablet něco stojí. Jen kvalita samotného výrobku není moc valná, po několika otevření se ulomí " pacičky " co drží víko výrobku.Bohuže po dotazu u dovozce se náhradní díly nedováží, musí se koupit nový, nebo si uschovat účtenku a v rámci záruky vyměnit.Vzdušnou vlhkost
to pohltí.Záleží na prostoru mísnosti a dle toho zakoupení jednoho nebo více "STOP". Zdravím...

Nikdo Vás tady, pane fathere, nebude kamenovat. Takoví poradci tu nejsou.
Ale jak již Jarda napsal, je to o penězích. Vysoušeče mají spotřebu proudu a musejí se obsluhovat. Zdi budou stále vlhké, prostor vysušíte a z povrchu odvede vlhkost. Zeď opět nasákne vlhkost od země je to dokola.

Jako když Vám teče konev a vy stále utíráte vodu, místo toho abyste ucpali díru.
Kdopak toto napsal již předemnou?

Nám se osvědčilo - měřit vlhkost-držet na 40 až 50,je li vyšší odstranit ji krátkým větráním -udělat průvan a používat tablety na odstranění vlhkosti.Nejedná se samozřejmě o vlhkost zaviněnou stavební závadou,ale takovou tu normální,pocházející z běžného používání domu.Ložnice,koupelna,vaření.Funguje to,bydlíme v novostavbě a je to lepší a lepší.Samozřejmě,když je venku vlhko hůř se větrá.

Hoste,
koho se ptáte? Osobně vím, že chemické ochrany nejsou 100%. Učinnost se pohybuje od 30do 80%. Co bedete dělat, až po roce zjistíte, že to nepomohlo, reklamaci neuznají a vy jste vyhodil prachy?

to si musíte rozmyslet, máte reference? ne ty na jejich stránkách, které jsou třeba o krásné dovolené!
Technickou zprávu od sanačného odborníka?