Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chytraizolace.cz

Sice jsem mladý nezaučený stavař ale včera jsem poprvé viděl a to v TV v receptáří zateplení pomocí ,,chytré pěny,, na www.chytraizolace.cz jsem se něco dočetl ale chtěl by jsem spíše znát váš názor.. Ono číst na jejich www samé kladné věci není nikterak dobré..

Co si otom myslíte?

PS:nikde jsem nenašel cenu, pokud by někdo věděl kolik to cca stoji pls pisněte sem orientační cenu.

Ptal jsem se přímo těch z tel.na veletrhu v Praze.
Stavím dům a rozdíl v ceně mezi vatou a tím jejich zázrakem
na mém domně je 700000 kč při ceně vaty 100kč/m2.Koupil jsem vatu
na celou stavbu za 70000.Pěna by mne dle jeich kaulace stála 850000.
Tím ,ale nechci tvrdit ,že je to nanic.Technologicky výborné.
Kdo nato má ať neváhá a nechá si to udělat.
Pepino