Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Povinné ručení, havarijní pojištění

Zrovna jsem řešil tyhle dvě otázky a můžu doporučit:

www.povinne-ruceni.info

Povinné lze získat za 2690 Kč, havarijní Allrisk 2% spoluúčast za 9160 (9768).
Spočítejte si online platbu na stránce a hned budete znát cenu, do dvou dnů
vám dojde mail se slevovým kupónem 100 Kč, všechno zařídíte online, příp. telefon.
U Havarijního je to obdobné.

Povinné + Kryštof proti pokutám na rok zdarma a možnost asistenčních služeb za 200
je u Slavia pojišťovny, Havarijní vyjde nejlíp u ČPP, kde mají makléři rámcovou smlouvu. Telefonický kontakt super + pružnost téměř nebývalá.
Nemají smlouvu u ČP, která nabízí spoluúčast 1% (1000) za 1209 Kč online,
takže tahle alternativa nabízí 2% (2000) proti online u ČPP 3%.

Tyhle ceny jsou platné u nového průměrného vozu Citroen C4, 1.4 obsah,
dodaný Medvěd blok za 4900 včetně montáže, proto ta závorka nahoře.

Doporučuji si spočítat vaše pojištění online pro kontrolu, jde dost ušetřit.

Dobrý den,

Mám poměrně nové auto s havarijním pojíštěním ALL RISKS. Chtěl bych se Vás zeptat, jestli je v takovéto formě pojištění zahrnuta i škoda způsobená vlastní vinou. V noci jsem parkoval a při najezdu na místo nebyla ve tme vidět přibetonovaná dlažení kostka,která byla zakryta popelnicí, mám promáčklý spodní praha a roh zadního podběhu. Havarijní platím 1200 měsíčně..
Vztahuje se havarijní i na takovéto formy "havarie"?

Děkuji Vám za odpověď.

Tak na to se snad platí havarijní pojištění. Na škody způsobený někým jiným je povinný ručení toho druhýho.
Ale jak psal kolega milancukrar, rozsah pojistky ti sdělí tvoje pojišťovna, ostatní můžou plkat co chcou, ale pojišťovna drží kasu. No a taky by rozsah pojistky mohl být v pojistné smlouvě, že ano.