Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Povinné ručení, havarijní pojištění

Zrovna jsem řešil tyhle dvě otázky a můžu doporučit:

www.povinne-ruceni.info

Povinné lze získat za 2690 Kč, havarijní Allrisk 2% spoluúčast za 9160 (9768).
Spočítejte si online platbu na stránce a hned budete znát cenu, do dvou dnů
vám dojde mail se slevovým kupónem 100 Kč, všechno zařídíte online, příp. telefon.
U Havarijního je to obdobné.

Povinné + Kryštof proti pokutám na rok zdarma a možnost asistenčních služeb za 200
je u Slavia pojišťovny, Havarijní vyjde nejlíp u ČPP, kde mají makléři rámcovou smlouvu. Telefonický kontakt super + pružnost téměř nebývalá.
Nemají smlouvu u ČP, která nabízí spoluúčast 1% (1000) za 1209 Kč online,
takže tahle alternativa nabízí 2% (2000) proti online u ČPP 3%.

Tyhle ceny jsou platné u nového průměrného vozu Citroen C4, 1.4 obsah,
dodaný Medvěd blok za 4900 včetně montáže, proto ta závorka nahoře.

Doporučuji si spočítat vaše pojištění online pro kontrolu, jde dost ušetřit.

Teď řeším změnu pojišťovny.Do teď jsem u Generali a v červnu utíkám mílovými kroky.Nedoporučuju ji.Řešil jsem výměnu okna na pojistku a potřeboval jsem ihned poradit od likvidátora,kterému jsem se snažil dovolat přes jejich linku,operátorla řekla,že má dovolenou,tak jsem chtěl jiného,který mi může hned pomoc a na to jsem dostal odpověď,že mu pošle mail,aby se mi ozval a do tří dnů že se mi ozve :-) myslel jsem,že si dělá pani ze mě prdel,ale nedělala,myslela to vážně! Když jsem teď vypovídal smlouvu,tak na dopis mi 14 dní nikdo neodpověděl tak jsem jim poslal mail,že jsem nedostal odpověď na moji výpověď,abych neprošvihl termín podání výpovědi.Po odeslání mailu mi asi týden na to přišla odpověď na moji písemnou výpověď a týden po obdržení dopisu mi odepsali na mail,že výpověď budou řešit.Pak mi poslali,že výpověď už přijali písemně.Takže tam je takovej zmatek,že vás před ní varuji.
Dále ČPP,jak už tu někdo psal:problémi a dlouhá doba s plněním událostí.Také jsem se informoval o dalších a nedoporučili mi ani hasičskou.Nejlépe mi vyšla ČP.Lidi,nekoukejte jen na konečnou cenu,kolik zaplatíte za rok,ale koukejte také na to,co vám nabízí konkrétní pojišťovna za asistenční služby.Což je platný,že u jedné ušetřím 1000Kč za rok na pojistce,když si pak zacvakám někde odtah auta přes republiku třeba při nějaké nehodě.

Dobrý den, pokud potřebujete zjistit nejlevnějši povinné ručení tak to můžete zde *********** nebo *********** a v neposlední řadě zde *********** vše je zcela zdarma a tím že vyplníte se k ničemu nezavazujete, zjistíte pouze informace, které povinné ručení je nejlepší přímo pro vása následně je možnost pořízení. Výhody této metody jsou určité slevy, které dosahují až výše 70 %. Děkujeme

Linky (na to je určena komeční reklama) cenzurovány, stačí tenhle: http://www.ipojisteni.cz/porovnani-povinne-ruceni/ (L-Core) (L-Core)

U mně se dost kradou díly nebo jen tak pro zábavu ničí,
tak jsem potřeboval co nejnižší spoluúčast. Direct je fajn, ale pod 5% nejdou.
2% u ČPP je snesitelné, ale možná jsem měl jít do ČP 1%.
Už při dvou škodních událostech by se to srovnalo, jedná blbá puklice na kolo
stojí 500 a kradou se jak o dušu. Jestli u ČPP trvá vyřízení 2 měsíce,
tak to mi zase tak nevadí. Pokud se i teď rozmyslím, tak do 2 měsíců můžu
smlouvu vypovědět, údajně bez žádných poplatků.

POZOR!!! Nedávno byla uveřejněna tabulka (myslím, že to bylo v E15 a přetištěno i v Sedmičce), ve které bylo uvedeno, pojišťovny neplatí při náhradě škody z povinného ručení hodnotu originálních dílů, ale pouze "Noname". Např. ty nejlevnější platí pouze 20% ceny dílů (!!!!)neboť říkají, že by došlo k neoprávněnému zhodnocení ceny vozidla, ty nejdražší pak až 90% (např. Allianz). Potom zde platí staré "Levně placený, dvakrát placený".

nevíte někdo která pojišťovna by mi nabídla nějaké slušné výhody (hlavně finanční) kdybych u ní pojistil 2 domy,auto a založil úrazovku...česká pojišťovna mě v tomhle hodně zklamala a to sem u ní už roky,generali taky k ničemu

Zkus si dát období hájení a studuj články na www.mesec.cz a www.finexpert.cz
Pokud se budeš chtít zeptat, tak na finexpertu je diskusní fórum.
Jít do pojišťoven nepřipraven, to je totální ztráta času.
Uvědom si, že na přepážkách sedí ženský (zpravidla po přechodu), nerudný, vědí jen minimum ze školení a pár dobře mířených dotazů je rozhodí.
K jednotlivým ústavům si dohledej zelené linky 800 xxx xxx (ne všechny je mají). Volej, ptej se, srovnávej, počítej. největší opruz je prokousat se pojistmýma podmínkama. V tom ti pomůže to, že půjdeš po zkušennostech klientů, hlavně těch negativních.
Každýmu může vyhovovat něco jinýho,takže pohádka "slyšel se, že AXA je dobrá" je mimo. Jaká je pravda pochopíš ve chvíli, kdy budeš jednat s likvidátorem a nadále ve věci plnění (rychlost, částka atd.).
Závěrem musím zdůraznit, že myslet si, že když dáš všechny produkty k jednomu ústavu, že na tom v souhrunu ušetříš je docela naivní představa. Vůběc to tak být nemusí.
Je velmi pravděpodobný, že když si najdeš to své na míru a naučíš se v tom myslet a orientovat, i v následujících obdobích si najdeš vždy to lepší.

od toho jsou "nezávislí" makléři - nejen že můžou, ale zároveň také "musí" sjednávat co nejvýhodnější smlouvy (top produkty). Důvod pro klienta: spokojenost // důvod pro makléře: smlouvy nikdo nezruší...

Jak to tady tak čtu, tak koukám že Alianz nebrat. Přitom nám je doporučili snad všichni známí. My si zatím vypočítali cenu tady a nepřišla mi nijak přetažená za vlasy. Mohli byste mi doporučit jiné stránky pojišťoven, kde se dá ručení vypočítat on-line? Do pobočky se nám totiž opravdu chodit nechce. Děkuji za rady

K Alianz mám jednu příhodu, poněkud blbou - když jsem kdysi naboural auto a moje pojišťovna Alianz měla poškozenýmu vyplatit peníze, tak až po letech se poškozený ozval (firma), že stále nemají peníze. No a zjistilo se, že Alianz to poslali na cizí účet, někomu úplně jinýmu. Ale to asi byla spíš chyba člověka, než celé pojišťovny.

Dobrý den,

Mám poměrně nové auto s havarijním pojíštěním ALL RISKS. Chtěl bych se Vás zeptat, jestli je v takovéto formě pojištění zahrnuta i škoda způsobená vlastní vinou. V noci jsem parkoval a při najezdu na místo nebyla ve tme vidět přibetonovaná dlažení kostka,která byla zakryta popelnicí, mám promáčklý spodní praha a roh zadního podběhu. Havarijní platím 1200 měsíčně..
Vztahuje se havarijní i na takovéto formy "havarie"?

Děkuji Vám za odpověď.

Tak na to se snad platí havarijní pojištění. Na škody způsobený někým jiným je povinný ručení toho druhýho.
Ale jak psal kolega milancukrar, rozsah pojistky ti sdělí tvoje pojišťovna, ostatní můžou plkat co chcou, ale pojišťovna drží kasu. No a taky by rozsah pojistky mohl být v pojistné smlouvě, že ano.