Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flexa

Dobry den ve spolek,
Uvazuji o koupi mensi flexy. Muzete mi doporucit znacku, popripade typ pro obcasne pouziti? Jsem jen prilezitostny domaci kutil. Potrebuju hlavne rezat (a obruskovat) drevo (OSB) do tloustky kolem 2cm, obcas preriznout kus plechu atd.

Dekuji za pripominky
Tomas

Topic je sice starsi, ale objednaval jsem ji az ted, takze mi to prijde vsechno najednou.

Imho o záruku nepřijdeš, neb Ti to nemaj jak dokázat a podle mě na flexe to nikdo řešit nebude jestli jsou šroubky očehlané, aby to zkoumali pod lupou :-D

Zvlast u tak levneho typu, kterej se v pripade poruchy neopravuje, jen se vymeni kus za kus :-)