Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr sekačky

Dobrý den,
potřebuji poradit ohledně sekačky. Mám minizahrádku cca 100 m2 sekací plochy, od přívodu proudu 20 m. Jaká sekačka je na takto malý prostor nejlepší a nejjednodušeji obsluhovatelná? Děkuji T.

Díky. A ještě prosím - jaký typ. Existují strunové, rotační,... U nás nikdy nebude "anglický trávník", protože máme 2 čoklíky. Takže jde spíš o to, aby tráva nebyla vysoká než o to aby byl trávnk perfektní.
Díky T