Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vrzající podlaha

Zdravím,potřeboval bych nějak pořešit vrzající podlahu pokud možno bez její demontáže,je klasicky z prken,která jsou ve velmi dobrém stavu,myslel jsem,že bych ji řádně sešrouboval a položil na ni hobru a přes to koberec,myslíte,že by to pomohlo?

Řešil jsem podobný problém v jednom pokoji - každé prkno jsem polštářům připevnil vrutem který měl závit až dokonce. V jednom místě to nepomohlo tak jsem prkna v onom místě navrtal až na zásyp a stříknul do těchto otvorů trochu montážní pěny.
Na takto upravenou podlahu jsem položil plovoučku a už dva roky bez vrznutí:-)