Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace bojleru

Zdravím,potřebuji poradit s ukotvením bojleru na zeď. Chtěl bych ho dát na 15cm širokou zděnou příčku,bojler je na 120 litrů,takže váha když bude plnej bude tak okolo 150kg. myslíte si že s tím bude problém? Nerad bych ho napustil a strhnul tak příčku do kuchyně:)

Zdravim,tak mi přišel bojler i s chemickou kotvou zdarma:) ale přišli k tomu i šrouby a ty se mi moc nezdaj (jsou dost krátké asi 15cm a ani průměr neni nic extra asi M10) můžete mi doporučit vhodnou délku a průměr šroubů pro 120l bojler?

Dobrý den,ta délka je dostačující,uvědomte si,že by to viselo na patnáctce příčce,šrouby by jinak koukaly.Ten bojler by ta patnáctka pokud je z cihel udržela stopro.Nevím jaké šrouby na to poslali,jestli klasické s vykovanými ploškami,nebo kotevní rozpínací.Na těch klasických nám visel bojler 30 let,než se přemisťoval a šrouby byli usazeny v normální sádře smíchané s prosátým říčním pískem,písku asi třetina poměr,drží to opravdu dobře,když jsem ho přemisťoval jinam,tak šrouby nešly vyviklat pomocí kladiva,uřízl jsem je uhlovou bruskou.Podobně na tu samou směs máme zavěšeny radiátory od roku 72,jediný se neviklá.:-)

Asi tak. Admini sami neuměj čésky a tak hned dávají banány.

Zvířata už nechovám, žena by to vystěhovala i se mnou

Si neumíš dupnout? Já se nastěhuji k se dvěma kočkama a psem a to jsou všitci zvyklí spát se mnou v posteli, v čemž budou pokračovat. Se snad na postel vejdem v pěti, že.

Tak já myslím, že zůstaneš ve čtyřech, do nějakého kotce na zahradě, který pravděpodobně budeš obývat se svými zvířaty asi další nocležník z lidí nepřibude. Spíš bych se ohlédla po dalším čoklíkovi, který se s tím tvým zvířectvem bude snášet, aby tě toho hřálo víc.

Nějaká potrefená?
Většinou jsou to ženské, kdo má kočky v posteli. Osobně mi mimo mou postavu nevadí, ale mléčný krok na hrudníku od 4kilového kocoura mi vadí. A taky si zkoušel lehnout mi přes krk, to mu taky neprošlo :-D

Remco, koukni na forum co patří pod kočky online, tam budeš vítán :puff: