Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vysavač Electrolux Mondo, závada ?

Dobrý den,
před lety jsme zakoupili vysavač Electrolux mondo, 1600 w, asi nám bylo špatně poraděno, dnes při uklidu - luxování z ničeho nic přestal luxovat/ nejde proud a nerozjede se, Prosím kdo poradí, díky, ještě k uvedenému luxu, při luxování je stále cítit prach a to již od začátku, celková filtrace je v pořádku a často ji vyměňujeme.

No ked uz ste tu ozivili tu mrtvolu tak cca pred pol rokom sa mi dostal do ruk jeden electrolux mondo na opravu s podobnou zavadou s tym ze sem tam pri zapinani len skytol ale nerozbehol sa. Tiez som to najskor tipoval na ulomeny kabel, ale ten bol v poriadku, druha moznost ze to budu uhliky, ale tie boli tiez v poriadku a motor zhoreny nebol, nakoniec sa ukazalo ze zavada bola na doske regulatora vykonu kde bol jeden spajkovany spoj zrejme vdaka skvelemu bezolovnatemu cinu utrhnuty, stacilo prespajkovat a vysavac zasa bezal.