Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Materiál na převinutí jednoduché cívky.

Zdar lidi můj koníček jsou "směrníky" neboli výklopné ukazatele směru historických vozidel (veteránů). Mám již rozsáhlou sbírku část z ní můžete vidět zde: www.stream.cz Směrníky si sám opravuji ale občas mám problém s cívkou elektromagnetu která je zničená. Potřeboval bych sehnat vhodný drát na výrobu nových cívek. Jsem dost zručný a už mám teoreticky vymyšlené samotné navíjení jen ten drát sehnat. Nebo jestli je mezi vámi někdo kdo to dokáže za přijatelný peníz který by to byl ochoten udělat budu jen rád. Předem děkuji za pomoc.

To je sice pěkné,ale drátu na cívce koupíš celý kilometr a potřebuješ 10 m.Co s tím zbytkem.Mnohokrát jsem si se starým drátem pomohl a pokud s tím nezacházíš neurvale,funkci splní.I kdyby se stalo vyjímečně,že se na jednom místě poškodí,aby se sešla dvě poškozená místa,je skoro nemožné.A když takovou práci dělám,tak umím měřit.
JABRAKA