Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokojicek pro kluka ze Starwars - Hledam kutila - truhlarina a elektro

Rad bych udelal klukovi do patra pokojicek jako lod ze Starwars a netroufam si na to uplne na kolene. Hledam nekoho kdo by navrhnul a udelal elektrikarinu a truhlarinu - maketu boku nejake Starwars lodi, palubni desku s barevnejma cudlikama, ovladani lampicek, ovladani krokovych motorku - zavirani/otevirani oken/dveri apod. - proste starwars lod :-). Budu rad pomahat a zaplatim rozummnou cenu.

jak už bylo řečeno,je třeba bezpečnostní trafo, které má zvýšené krytí+dvojtou izolaci a na výstupu dává 12V.(SELV)Pak je dobré vědět výkon toho trafa.
Kolik tam chceš dát žárovek? Jinak pokud to není panelák,je lepší dráty zasekat.Lišta i když je přelepená,tak moc krásy nepřidá.