Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Topení

Dobrý den,
potřebovala bych poradit ohledně topení v bytě. Byt má vel. asi 76m2. HUP je před domem( asi 10m), ale není vůbec zaveden do bytovky. Tzn. že by se musely dělat rozvody po domě a pak v bytě. Tak bych chtěla vědět, jestli není lepší udělat topení + vodu na elektriku. ( ne přímotopy.)Co všechno je třeba k topení na elek. a jaká je asi roční spotřeba plyn versus elektrika.
Předem moc děkuji za rady.
Hezký den všem. S.

Potřeboval bych poradit, mám byt 1+1 (40m2), v současnosti jsou zde v každé místnosti strší vafky a ohřev vody je také na plyn. Potřeboval bych rekonstrukci topení, ale zase nevím zda plyn zachovat nebo topit elektřinou. Byt je v přízemí zděného domu, fasáda nezateplená, ale zdi jsou dost silné, okna nová. Zase mi jde o nejlevnější variantu. Neznáte někdo elektrické akumulační topení EVO?
Děkuji za vaše postřehy