Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem izolace podlahy - polystyren vs. vata

Ahoj kutilstvo

nova dilema, na betonove podlahy ve starem domecku planuju davat drevenou podlahu.
Podlaha je v soucasnosti betonova, sucha, hydroizolovana pomerne nerovna.
Planuju udelat rost z rozteci 60cm a mezi ne izolaci.
Bojuji jestli polystyren desky nebo vatu, jakoukoliv v tloustce tak 4-5cm.
Jake jsou Vase nazory?

Dusan

Protože jsi 1 m nad zemí,přidal bych desky z EPS aspoň 15 cm zespodu zvenčí pod podlahu,Protože těch pár cm.zevnitř ti promrzání v zimě nezabrání.Na záklop po zasypání ještě přichází v úvahu i Rigidur desky(najdi heslo na google)
JABRAKA