Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jaká plastová okna

Dobrý den, měl bych jednu otázku kolem výběru plastových oken. Rozhoduji se mezi dvěmi firmami a potřebuji poradit co je pro mne lepší:

AOP - profil PANORAMA PA 7000, 7 komor, stavební hloubka 75 mm, 3 těsnění, trojsklo U=0,6 W/m2K 4-16-4-16-4 argon rámeček TGI Spacer, kování WINKHAUS

nebo:

OKNOHIT - profil GEALAN S8000 IQ , 6 komor, stavební hloubka 84 mm, 2 těsnění, trojsklo U=0,8 W/m2K 4-12-4-12-4 argon, kování MACO

Děkuji

Dobrý den,

také potřebuji poradit, která okna jsou lepší. Jedná se o panelový dům z šedesátých let s cihlovým opláštěním, zateplení v nedohlednu.

Rozhoduji sem mezi SOFTLINE 70 AD (Veka), pětikomorová a sedmikomorová okna SALAMANDER® STREAMLINE STANDARD 7. Cena za komplet (okna, montáž, žaluzie, parapety, likvidace...) je zhruba stejná, rozdíl zanedbatelný.

Obě firmy okna vyrábí, obě mají svoje montéry (nenajímají na jednotlivé zakázky) v trvalém prac. poměru, obě působí víc jak patnáct let na trhu.

Poradíte?

Díky, Maxová