Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdíl mezi digi příjmem vlastním set top boxem a příjmem přes poskytovatele

Dobrý den, jelikož se stěhuji z města na vesnici a nejsem zrovna technický typ, potřeboval bych poradit při rozhodování jakou formou zvolit příjem TV a popřípadě i internetu. 1. Zda je výhodnější zakoupit si vlastní anténu (popř. satelit) a set top box, či si najít poskytovatele služeb v okolí. 2. Při příjmu vlastním set top boxem, čím je omezen počet přijímaných programů. 3. Jak je to s televizemi, které již mají v sobě zabudovaný "převod" analogického příjmu na digi - zda je potřeba pouze antény. Děkuji za odpověď

Ale to nebude takový problém, kup si např. satelitní komplet na dvě družice -
Astra 23,5st. a 19,2st. - obsahující kartu Skylink a máš vystaráno. Na střechu umístíš parabolu (je součástí kompletu) a budeš napořád bez dalších poplatků
přijímat na 20 českých a slovenských programů a obrovské množství nekodovaných programů (zejména v němčině) z Astry 19,2st.Konces. poplatek pro ČT se platí nadále. Bude Tě to stát okolo 4500 Kč. plus něco za montáž (pokud si neporadíš sám).
Budeš-li chtít hrát nezávisle na dvou televizorech, musíš samozřejmě koupit komplet pro 2 televize, tzn. se dvěma přijímači a dvěma kartami - tj. asi o 2000Kč
více. No a pak řeš problém připojení k internetu, rozhlédni se kolem a poraď s budoucími sousedy, určitě se bezdrátové připojení najde.