Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada pri kupe ultrazoomu

dobry vecer,

mam velku dilemu aky ultrazoom si vybrat...urcite to poznate mal som zahhliadnuty jeden zrazu prisla jedna novinka zanou druha a tretia a uz som stoho "vela" prsote tazko je si vybrat novy fotak ked chcem mat naozaj najlepsi na trhu ked vzdy pride nejaka nova novinka
ale k veci
rozhodujem sa medzi tymto dvoma:
Fujifilm FinePix HS10 - minus je unho slabe rozlisenie displeja iba 320x240 co je uplne ubohe, a tiez velmi slaby digitallny zoom iba 2x !!!!!!!!!!(kvoli tomuto minusu vaham), zatial nieje na SK trhu az niekedy v aprili

NIKON P100 - slabsie ISO (32000)a tiez nema manualne zaotrovanie co je velke plus fuji HS10

piste konkretne rady ak mate ak sa vtom vyznate aj odborne.....
ktory by ste si kupili vy ?

digi zoom? na co paneboze...fotky z toho stejne vypadaj hrozne (at pouzijete jakykoliv fotak) a bez stativu temer jiste takove ohnisko ani neudrzite v ruce. Digi zoom by opravdu nemel rozhodovat pri vasem vyberu. Dulezita je kvalita fotografii (kterou by podle predbeznych testu mel mit na daleko lepsi urovni hs10) a rozliseni displaye je taktez "kosmeticka" zalezitost-fotit s tim pujde bez problemu. hs10 ma mnoho vyhod, urcite bych bral tento.

dobry vecer, dokazali by ste mi poradit nejaku dobru zrkadlovku za rozumnu cenu (do 15 tisic aj s objektivom)mal som hs10 je to slusny fotak ale nasiel som zaujemca ktory ju odomna kupil, lebo vidim ze zrkadlovky su daleko lepsie, uplne mi staci aj bazar hlavne keby mal telezoom objektiv to by bolo super...

vopred diky vsetkym