Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké vidle?

Potřeboval bych nové vidle na seno na ranči.Moc se vtom nevyznám,jaké by byly ideální?Chci něco kvalitnějšího,finance- 1000kč.
Mohli byste mi poradit nějaké konkrétní,nebo něco,na co se pří výběru zaměřit?Díky..

Vidle na seno jsou trojky s násadou krátkou(normální) a trojky "podávky" s dlouhou cca 3m(dělal jsem i 4m).
Na hnůj čtyřky malé cca 250mm, na krmení čtyřky velké cca 350mm.
Násada se ohýbá tak aby když máš jednu otevřenou dlaň na konci násady a druhou dlaň v půlce tak se ti vidle nesmí otočit "vzhůru nohama"
(myšleno ve vodorovné poloze)
Pokud má násada jinou geometrii tak se nadřeš jako kůň.

Vidle: odkaz