Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podlahy

Dobrý den

Potřebuji vykopat staré podlahy v RD cca. 20m čtv.a udělat nové,zároven do nich udělat kanalicaci a odpady,zdi jsou skoro suché.Do jaké hloubky vykopat staré podlahy čím odizolovat,kdy položit odpady a čím zase asi zabetonovat,taky bych chtěl do podlahy položit polistyren,jak asi tak silný,finální vrstva budou dlaždice.Slyšel jsem také o systému odvětrané podlahy např.Iglú kde bych položil asi tak 16cm abych položil do nich odpady a vodu nadále karisít,zabetonoval 5cm,pak ten polistiren 4cm zabetonoval nevím ale jak silným betonem a pak finální vrstvu dlaždice.
Nevím jestli by se to zbytečně ale neprodražilo.Může mi někdo prosím poradit jak na to nejlépe.Moc dík. Míla

No já bych si s tím moc nezahrával. Není to tak snadné. Navíc dneska výběr materiálu... Jestli anhydrit nebo litou podlahu z betonu, která zase oproti anhydritu je zatížitelná po šedesáti minutách. Atd. A pokud na to chcete dát kachle nebo PVC, tak litá je podle je lepší volba. Ale jak říkám, asi bych na to dal firmu, protože tam bude bublina nebo něco ve spáře a bude zase práce navíc.