Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zateplit podlahu?

Zdědil jsem barák po dědovi kde jsou pouze betonové podlahy. Barák je podsklepený jen z části a tam kde není sklep jsou tyto podlahy studené a sráží se na nich vlhko. Můžete mi poradit jakým způsobem bych tyto mohl zateplit. Podlahy mohu zvednou přibližně o 8 cm. Chtěl bych použít OSB desky, ale nevím jakou izolaci použít a jak OSB desky usadit.
Za rady předem moc děkuji
Tom

Toto jsem vyřešil v přízemí nepodsklepeného baráku. Podlaha se natřela hadronátěrem a do dutiny se vysypal izolační materiál STYROBALL - kuličky polystyrénu. Zvednul se rosný bod od podlahy. Kraje místnosti musí mít pod lištou možnost větrat. A je po problému. Už to je cca 7 let nic se tam neděje.