Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto jak si doma přibrousit zimní brusle

jakým nástrojem,nebo jakým pilníkem sai mohu doma přibrousit zimní brusle
musí tam být na nožích ten žlábek,nebo je to jedno?

anebo v opačném případě jhak si "ztupit" brusle, kamarád má nové brusle, a jsou moc ostré
poněvadž kdyý jezdíme na ledě(přírodní) tak ty nožer ten led úplně drtí a vyštipují ho
to přece není normální, tak se ptám jak tyto brusle malinko přitupit aby s snimi dalo i brzdit, poněvadž to prostě nejde, brusle se zaryjí a už letí držkopádem
děkuji

Zdravim

tak přiostřit, to by šlo těžko. Leda nějakym kotoučem, ale to by sis ty brusle spiš zničil než přiostřil. Žlábek by tam určitě měl být, jinak ti to bude tak podkluzovat, že si ten led budeš muset posypat piskem. Myslim, že ve světě je jedno misto, kde žlábek nedělají, ale brousí to jinak, nevím přesně jak. Ale hrači si tam posílají brusle přes ocean, takže je to asi fajn:)
No my jsme se přiliš ostré brusle tupily o dřevo, normalně jsme si je nazuli a třeba o hranu lavičky. Vždycky to pomohlo.

ne, jsou to značkové TEMPISH Colorado

Určení: hráči středních a nižších soutěží, rekreač... (zobrazit)Určení: hráči středních a nižších soutěží, rekreační až výkonnostní sport

Vnější materiál: resistentní PVC – (RTC 07) , zachovávající si houževnatost do teploty -250C. Technický, fine-micro nylon, vyztužen pod kotníkem.

Vnitřní materiál: CAMBRA 26Z brushed nylon

Bandáž: anatomická bandáž na bázi latexu a molitanu foam + 102

Konstrukce jazyku: anatomický jednodílný jazyk, materiál - speciální resistentní PVC – (RTC 07) + filc 7 mm

Brusle: TEMPISH 7000 CARBON steel

[brusle.jpg]