Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaslepení dveří

Prosím o pomoc se zaslepením dveří.Máme v panelovém bytě do kuchyně 2 dveře,jedny z chodby a jedny v obýváku.Ty v obýv.pokoji chci nějak zaslepit,ale ne na trvalo třeba zazděním.Přemýšleli jsme o polystyrenu a pak následném přetapetování.Potřebujeme,aby to tlumilo zvuk z té kuchyně.Nevíte si někdo s tím rady?Pokud by šlo o ten polystyren,kde tak velký sehnat?díky všem
Upravena velikost písmen. (Kurt)

Protože v paneláku jsou to dveře v 8 cm příčce,polička je nesmysl.Pokud tam necháš futra,vznikne vyboulený tvar.Mezi futra vložíš rám ze silného prkna kde ke kraji zbude místo na sádrokarton.Ten rám bude uprostřed ještě vyztužen dvěma příčkami. rám se vloží dovnitř futra a na nekolika místech přilepí akryl tmelem.Pak se na každou stranu přišroubuje sádroš a po vymalování je hotovo.Případně po vysádrování mezer a šroubků,ty doporučuji přelepit samolepkou,a pak přetapetovat vinylovou tapetou.
JABRAKA

Má žena naštěstí tuto akci provedla než jsi mě přesvědčil že to nejde. V horní části má kalendář s kuchyňskou tématikou a zavěšenou nějakou keramiku , Pod tím sadu kořenek s kořením, pod kořenkami nějaké nářadí.Jediný problém je, že když to v obýváku osolím, tak jí cinkají vidličky.:-D
Ze strany obýváku to řešila mýma rukama tapetou.