Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zateplení půdy "foukanou "metodou

Nechala jsem si udělat rozpočet zateplení touto metodou. Fouká se zateplovací hmota mezi trámy (na zemi) půdy. Na kolik byste řekli, že vyjde toto zateplení půdy 20 m2 - komplet s prací? A za další, máte s tím nějakou zkušenost?

Terezo,
protože nezateplíte přes trámy, vezměte kalkulačku a spočítejte plochu trámu.Kolik to bude plochy nezateplené. Přes trámy bude tepelný most!!!!!!!!!

Pak další, uděláte otvor, vsune se tam hadice a plní se prostor, hadice se pomalu vytahujete. Jste přesvědčena, že se foukaná dostala všude po celé ploše ve stejné výšce?

Mám dřevostavbu zateplenou foukaným papírem a 100% spokojenost. V porovnání se sousedy kteří mají jiné izolační látky je to neporovnatelně izolačně lepší.měřili jsme ztráty i termokamerou a vyšel jsem jako vítěz. Nenechám na tuto izolaci dopustit.

Již slyším, jak říkáte, že tento odkaz je reklama a že nelze všemu věřit, Ale použil jsem to proto,že je to v tabulce seřazeno., Jinde je to rozepsané na více odkazech.Ale údaje jsou stejné.Zkrátka jak pravil již velký Český genius Jára da Cimrman ,, Můžete se Vám to nelíbit, můžete s tím polemizovat,ale to je tak všechno co se stím dá dělat." :-)). srovnani.php

Tabulka mi připomíná srovnání bankovních účtů. V zelených polích byl nej pochopiteně od ústavu, který si článek objednal. Ideální zákazník a jeho průměrné požadavky ... :-D
Ještě se chci zeptat, k čemu je dobrá argumentace že je Climatizer nehořlavej, když je aplikovanej v dřevostavbě? :?:

dobry den.Aplikuji climatizer plus od 90.let.
Ma samozhasivy efekt a to pri prohoreni stropu ci sten sehraje dulezitou roli.

A to jestli si nekdo myslí,ze drevostepkova deska zazracne hoří,tak se seredne myli.Od roku 90.nemam jedinou reklamaci!!!!
Honza