Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna oleje - výplach motoru

Zdravím, mám dotaz ohledně výměny motorového oleje, chci místo minerálního, který tam je, myslím, že je to Mogul Felicia použít syntetický Castrol Magnatec, ale netuším čím to vypláchnout. Jde mi o nějaký odzkoušený přípravek. Díky

Uroborosi, používej dále to, co jsi tam lil a neuvažuj o jiném, velice dobře to napsal Dale Cooper. Jistě si prodloužíš interval výměny, ale ne o tolik, aby se Ti to vyplatilo finačně. Co se týká viskozity tak to udává písmeno W. Čili čím je nižší číslo u tohoto písmene, tím je viskozita menší. Nezavrhoval bych ani Mogul 7AD 15W 40. Klidně na něj najedeš v poho 6000 km a více podle zanešení. Druhá záležitost je také v tom, že jsou různé konstrukce vnitřního čištění /zachycování/ bordelu v oleji u filtrů.