Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem očištění a sparování starého kamene

Prosím mate někdo zkušenosti s očištěním kamene nevím jaký to je vápenec ne vypadá jako žula ale není tak tvrdý očistili jsme ho od omítky ale furt to není ono,ani tím kartáčem i drátěným to moc nejde možná jste to už někdo dělal a mate zkušenost a jestli víte o nějakým vyzkoušeným natěru já jsem zatím objevila protex ale nemame to vyzkoušené tak bysme byli rádi za každou radu díky
[mod]Upravena velikost písmen, prosím nekřičte na lidi. (Rce)[/mod]

Nejlepší způsob čištění nátěrů, omítek ap. na jakýchkoliv podkladech je vysokotlaký paprsek vody (3000 barů). Čistíme s tím např. lodě od starých nátěrů, žulové kvádry od barvy či jejich kompletní renovace, karoserie aut ap.Tato metoda zcela nahrazuje pískování a pochopitelně vůbec nepráší a neubírá vzácný kovový materiál. Nicméně rez se touto metodou také zlikvodovat. Tlak vody lze proporcionálně nastavit od nuly (pro srovnání-nejkvalitnější wapky pracují s tlaky vody do 200barů-atm). Více na tel. 603 731822.