Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno auto na stk

v březnu mě čeká stk
jak probíhá postup když si chci udělat stk
nikdy jsem to nedělal
musím nejdřív zajed do servisu a tam at mi ho připraví,nebo rovnou na stk a tam mi řeknou co je zapotřebí,nebo jak je to vlastně?
díky za radu

Záleží na penězích. Pokud je to auto starší tak sehnat nějakého menšího opraváře ten udělá přípravu na technickou (pokud bude řešit blbosti typu světlo a ruční brzda) i s technickou za dvojku, záleží na domluvě.Někde to může být dražší. Pokud chceš ušetřit tak sprav tu ruční, zkontroluj co zvládneš a najeď s tím na technickou. Závady co ti případně zjistí nech spravit do 30dnů - u staršího auta bych zase volil nějakého menšího opraváře na kterého jsou dobré reference. Kvůli tomu je dobré chodit do hospody:beer:.

Jinak ona i ta ruční jde zapsat do lehkých závad:-) záleží na koho narazíš.