Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se střešními okny

Dobrý den, řešim problem s okny Velux GZL řady se zasklením --54, nejlepe je problem vidět na obrazku, za 4 oken to dělají všechny, dokonce i okno nad schodištěm, které to doposud nedělalo. Máme dřevostavbu typu NED od firmy na klíč a upřimně řečeno mě nenapadlo, že po 4 letech toto budu muset řešit. Potřebuju poradit, názor co s tím, kde je chyba. Po telefonu firma tvrdí, že je chyba ve špatném zacházení. Diky za názory.

- ta co to montovala, ale donutil jsem je pozvat technika od VELUXU a uvidime co na to řekne, každopadně jsem chtěl aspoň trochu byt připraven a tak jsem začal hledat a ptát se
- BDX límec mě nic neříká, to zjistim
- bohužel jsem zjistil taky, že je vše nejlevnější ... nenapadlo mě, že tam daji cca před 4 roky takové základní okna, měl jsem to víc hlidat, ale myslím že mě vůbec nenapadlo řešit střešní okna od VELUXU :(
- fotku můžu lepší udělat, kdyz naznačíte jak ma vypadat, celé okno, otevřené ?

- i tomu bych rozumel, ale jaké je správné řešení ... vyměnit celá okna? za jaka? nebo stačí skla?
- těsníci gumy nikdo neměnil
- přijde mě jen divné že zatýka voda, mezi rám a okna a pak diky mrazu se tam tvoří led, který roztahuje okno a vzniká zase vetší námraza, která při změně teploty přes den roztaje a nateče dovnitř, to absolutně odmítam že je v pořádku