Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se střešními okny

Dobrý den, řešim problem s okny Velux GZL řady se zasklením --54, nejlepe je problem vidět na obrazku, za 4 oken to dělají všechny, dokonce i okno nad schodištěm, které to doposud nedělalo. Máme dřevostavbu typu NED od firmy na klíč a upřimně řečeno mě nenapadlo, že po 4 letech toto budu muset řešit. Potřebuju poradit, názor co s tím, kde je chyba. Po telefonu firma tvrdí, že je chyba ve špatném zacházení. Diky za názory.

To samé jsme měli my. Namrazovaly se okna zevnitř. Dokonce jsme kvůli tomu přidali pod odna více radiátorů, což nepomohlo. Potom jsme okna nechali přesklít, dalo se tam myslím trojsklo a od té doby je svatý pokoj a už se to u žádného okna nikdy ani jednou nestalo!!!

radiatory taky nepomohly, mame je sice jen pod okny ve dvouch pokojích, ale rozdil neni žádny ... jen snad na východní straně je problém. To přesklení je zajímavá možnost, ptal jsem se zda by nešlo vyměnit jen cele okno, ale ve VELUXU říkali že to nelze, jen cele okno i s rámem ... zeptám se i na ty skla, díky za typ

- ta co to montovala, ale donutil jsem je pozvat technika od VELUXU a uvidime co na to řekne, každopadně jsem chtěl aspoň trochu byt připraven a tak jsem začal hledat a ptát se
- BDX límec mě nic neříká, to zjistim
- bohužel jsem zjistil taky, že je vše nejlevnější ... nenapadlo mě, že tam daji cca před 4 roky takové základní okna, měl jsem to víc hlidat, ale myslím že mě vůbec nenapadlo řešit střešní okna od VELUXU :(
- fotku můžu lepší udělat, kdyz naznačíte jak ma vypadat, celé okno, otevřené ?

- i tomu bych rozumel, ale jaké je správné řešení ... vyměnit celá okna? za jaka? nebo stačí skla?
- těsníci gumy nikdo neměnil
- přijde mě jen divné že zatýka voda, mezi rám a okna a pak diky mrazu se tam tvoří led, který roztahuje okno a vzniká zase vetší námraza, která při změně teploty přes den roztaje a nateče dovnitř, to absolutně odmítam že je v pořádku