Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tuning PC

ahoj možná to patří do jiné skupiny ale řekl bych že sem. Mno chci si na svém PC vyměnit bočnici za nějakou průhlednou . Např. plexisklo , jenže nevím kde je sehnat a za kolik se to tak prodává. další nápad byl že bych tam dal tabuly skla. jenže zase nevím jak bych to tam připevnil. Bednu mam normal na stojáka a plechy se tam chytnou tak, e to má takovy "zobáčky" a to se tam zacvakne. prosim o pomoc a uvítám dobré rady...

díky za typy.. jo a chci se ještě optat :-) chtěl bych dolů dát led diodový pás na posvícení domácí výroby (klasicky vodiče s diodama s spájet + odpory) jenže nevím co se zdrojem kámoš mi poradil že to mám třeba napájet na zdroj ale nevím co a jak. Další možnost ¨mě napadla napájet ( nebo nějak přidělat) k ventilátoru (větráku) jenže tam taky nevím kam xD... a třetí možnost a tu bych viděl pozitivněji ale potřeboval bych od vás pár rad jestli je to vůebc možne : když bych ten led diodový pás spajel s káblem do USB... že bych to ktomu připájel a když bych to chtěl zapnout že bychto dal do USB (do počítače)... bylo by možné to tak udělat aby to jelo?? ... myslím si že jo když dám př. dám do PC flash disk tak tam je taky dioda...
prosil bych o názory,komentáře a dobré rady jak na to..děkuju předem

No, nejak se zacit musi.
http://kutilska.poradna.net/q/view/15937-osvetleni -z-led-diod?page=r15967#r15967 todle si pocti

a pak by se tu dalo jeste hledat, ale usetrim ti praci - mezi zlutym a cernym na tech kabelech co vedou ze zdroje je 12V.

Jenom jeste takovej malej detail z vlastni zkusenosti. Kdyz sem si delal vlastni nasviceni pocitace, mel sem LEDky pozapojovany utrhnutym kouskem plochace. Ten ma ovsem velkej odpor a PC zdroj, zejmena na 5V vetvi je tvrdej, takze kdyz se mi to na konci pri instalaci sluslo, tak se mi ty dratky podivaly skrz izolaci az do kuze...prijemny to rozhodne nebylo.