Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nátěr měděných trubek

Dobrý den,
potřebuji poradit, čím mám natřít měděné trubky od topení, které mi vedou pod stropem přes celou chodbu, a to nejen po zdi ale i napříč zdí. Je to opičárna, přitom strop je nádherně klenutý. Chtěla jsem udělat sádrošové podhledy, címž by se trubky zakryly, ale zase by to změnilo celý ráz interiéru. Prostě mi přijde, že by se to tam jakoby ubilo. A taky nevím, co by to pak udělalo s teplem. A za další - jsou tam i ovzdušňovací ventily,takže by se musel ještě řešit přístup k nim. Tak bych to nejraději natřela, ale nevím, čím. Nebo byste mi radily ty podhledy????? Díky

[http://kutilska.poradna.net/file/view/470-tereza-j pg]

[mod]Obdržený obrázek mailem vložil (Rce)[/mod]

Ještě jeden návrh,Terezko.Asi nejméně nákladný,a také jsem ho už skoro ve stejném případě použil.Na trubky lze navléknout izolační hadice z PUR pěny.
Před navlíknutím stačí vzít Primalex polar a hadice natřít na zemi a pak je po zaschnutí navléknout,myslím,že to bude míň pracné,než natírání nahoře i než použít nějaké kryty.Jednu malou nevýhodu,nebo možná i výhodu,to má,vytápění chodby je pak horší.Ty stropy jsem ovšem polepoval polystyrenovými šablonami.
JABRAKA