Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak a čím zalepit okraj ustřiženého koberce?

Dobrý den,potřeboval bych poradit.Potřebuju ustříhnout koberec a nevím,jak a čím zalepit okraj ustřiženého koberce.Klasická páska moc nedrží na vrchní části koberce,kde jsou oka a když to něčím nezalepím,bude se koberec třepit,je to totiž na dost frekventovaném místě.
Jak na to???
Dík
Změna předmětu, původně: Koberec (Kurt)

Tak jsem použil tu pistoli a šlo to celkem dobře.Udělal jsem to tak,že jsem jeden kus nechal ležet na zemi a kolem okraje jsem namačkal ten silikon co je do tavných pistolý a na to jsem přiložil druhý díl koberce.Musel jsem to dělat po kouskách,protože rychle schne,ale šlo to celkem dobře.
Takže děkuji za radu,jak na to.