Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem venkovni cidlo

Dobrý den..Mám doma čidlo pohybu takové na světlo které při změně teploty sepne a problém je v tom že nejmenší doba sepnutí je cca 6 sekund a já bych to potřeboval ještě zkrátit ten čas: Jde to nebo jde třeba něco mezi to čidlo a světlo ještě něco vložit něco jednoduchého aby se ten čas zkrátil ???????jako třeba aby to jenom bliklo a hned vyplo ??? :-) Snad jsem to napsal dobře a že mě pochopíte co se ptám :)) Děkuji za odpovědi

Já jsem kupoval světlo s čidlem a je tam možnost nastavit od 8 sekund do 30 minut. Jestliže ty máš minimum 6 sekund, máš jen tři možnosti:

1) smířit se s těmi 6

2) nechat si to upravit, aby to zvládlo i kratší interval

3) koupit nové světlo (čidlo) s možností nastavit kratší interval