Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plíseň v bytě

Dobrý večer mám na vás dotaz.Má švagrová má pronajatý byt 1+1 a v tomto bytě se jí všude objevuje plíseň jak kolem oken i kolem vchodových dveří.Byt má pronajmutý od majitele domu.Má právo požadovat slevu na nájmu?Když jsem byl u ní bylo cítit vlhko.Majitel domu řekl že má topit a větrat což také činí!Děkuji

co mi napsal ALARM, domek nemá hydroizolaci, nětěsné dveře, hned za nimi je mráz, domek není izolován polystyrenem ani jiným izolantem.
Takže pokud je v nájmu, odstěhovat, pokud je vlastník, tak investovat.

Každopádně je vlhkost a tepelný most.