Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem regulace tepla

jak umístit termostat v baráku,který má byt v přízemí,byt v patře a pokojík v podkroví?Byt v patře lze vytápět krb.kamny,byt v přízemí a pokojík pouze plyn kotlem.Poradte prosím

Mám velmi podobný barák

Přízemí studenější díky jen částečně zateplenému stropu ve sklepě a první patro teplejší.

Termostaty mám dva. Jeden v přízemí, který spouští častěji a druhý v patře, který spouští po větrání a když potřebuji přitopit v patře a nechce se mě chodit dolů. Naopak když se dole topí a nahoře je tepla moc tak to řeší hlavice.

Všude termostitické hlavice kromě dolní místnosti s termostatem.

A celkem v pohodě to funguje.