Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sprchový kout

Dobrý den,mám dotaz,dělám sprchový kout a nechci vaničku ale dlažbu jako podlahu.Potřeboval bych vědět jestli musím kromě stěrky hydroizolační použíš také těsnící pás a roh?dost dobře nechápu co tedy mám dát,jestli jako první hydroizolační stěrku,pak dvousložkovou stěrku a roh?díky za vysvětlení

V Horním Bachu to bylo tak pěkně vzorkově udělané, ale z hlavy nevím. Rozhodně je ta výztuž v rozích potřeba.
Sice máme v rodině spoustu koutů dělaných před x lety, kde není ani izolace, ani výztuž a je tam sucho, ale technologický předpis výrobce je třeba dodržet.

Jde o to že nevím co přesně dát pod dlažbu.Mám tam beton a zed co odděluje kout je společná s kuchyní.Vím že musím použít hydroizolaci ale v jakém pořadí?beton je základ,pak hydroizolační stěrka(tedko tekutá,nebo klasik třeba od soudalu?) a pásy do rohů?pak do dlažby místo spárovačky dám silikon?Pokud se to dá udělat takhle tak není problém.Díky za každou radu