Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sprchový kout

Dobrý den,mám dotaz,dělám sprchový kout a nechci vaničku ale dlažbu jako podlahu.Potřeboval bych vědět jestli musím kromě stěrky hydroizolační použíš také těsnící pás a roh?dost dobře nechápu co tedy mám dát,jestli jako první hydroizolační stěrku,pak dvousložkovou stěrku a roh?díky za vysvětlení

V Horním Bachu to bylo tak pěkně vzorkově udělané, ale z hlavy nevím. Rozhodně je ta výztuž v rozích potřeba.
Sice máme v rodině spoustu koutů dělaných před x lety, kde není ani izolace, ani výztuž a je tam sucho, ale technologický předpis výrobce je třeba dodržet.

Jde o to že nevím co přesně dát pod dlažbu.Mám tam beton a zed co odděluje kout je společná s kuchyní.Vím že musím použít hydroizolaci ale v jakém pořadí?beton je základ,pak hydroizolační stěrka(tedko tekutá,nebo klasik třeba od soudalu?) a pásy do rohů?pak do dlažby místo spárovačky dám silikon?Pokud se to dá udělat takhle tak není problém.Díky za každou radu

Ještě doplním, obyč spárovačka se dá něčím natřít, aby nepropouštěla, nebo se koupí rovnou nepropustná. Mám obyčejnou nemám problém. Zato vím, jak to dopadne, když malilinký kousek vypadne a nikdo si toho nevšimne :D