Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stavba plotu

Dobrý den, poraďte 1:jak hluboko zabetonovat sloupky? a za 2:Potřebuji podezdívku resp.podhrabové desky. Jejich cena je ale hrozná tak mě napadlo, vždy mezi sousední sloupky navařit pás KARI sítě a pak vždy dát z každé strany sloupků prkno, stahnout svěrkou a vylít poctivým betonem.Tím by se vlastně vytvořil betonový panel. Myslíte, že by se trhal a praskal jak se budou mrazem hýbat sloupky, nebo se jak myslím já bude hýbat vše spolu?Snad jsem to popsal srozumitelně a děkuji za názory a rady.

Určitě bych to dal těch 50 cm hluboko. Doporučuji díry vyvrtat (nejsou potom do tvaru V a sloupky se nevyklají).Viděl jsem, že mezi jednotlivé sloupky někdo dává takové plastové střešní latě z nějakého recyklátu. Prý to používají zahradníci na obrubníky a přibije se to k zemi roxorem, nebo hřebíkem. Dá se to i oddělat a opravit.