Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kolik stojí přechod

Zdravím, naše "obec" má takový problém a to chybějící přechod, teda nikdy tam nebyl ale teď by jsme jej tam chtěli mít, jenomže zastupitelstvo to ne a ne schválit. Tudíž se ptám, je to opravdu tak drahé? Jedná se o cestu širokou tak 5 metrů, klasické 2 pruhy. Dík

Taky to řešíme už několik let. Sepište petici o nebezpečí pro děti(na to aspoň někdo slyší) a pak už jen tlačit na zastupitelstvo a obec, a pořád dokola a dokola. Vzhrožujte,že budou volby a oni tam nemusí sedět věčně atp.Opravdu to podléhá schválení. Nám se to podařilo za 5 let.
Držím palce KUTA