Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Rozměna peněz

Vím že to tu asi nepatří, ale toto fórum je často navštěvované a myslím, že by někdo mohl vědět odpověď.
Chci si rozměnit 100Kč na jednokoruny a dvoukoruny. Myslíte si, že je lepší zajít do banky, do pošty nebo chodit po trafikách?

Banka směnu dělat musí, ovšem může to zatížit poplatkem (obvykle od určitého počtu mincí). To si ale nech jako poslední možnost.
Pošty to dělat nemusí, hodně lidí si myslí že ano, ale opak je pravdou. Doporučil bych navštívit větší poštu, domluvit se lze vždy. Když budou mít, rádi ti to dají.