Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odstranit led z rybího fillé

Snad to není až tak pozdě:
Každý rok se manželka trápí nad tím, že v rybím filé, vč. pangasius přibývá ledu, který dělá paseku při smažení. Existuje nějaká účinná rada, jak na to?

Nežrat pangaciuse, žrát řízky. Poslední řízek sem dotlačil včera, 30tého.

Ťech 30procent vody je bohužel naprosto reálných včetně těch chemikálíí které v té rybí srajdě vodu drží.Bylo to aj v černých ovcích.Čím je ten panga větší móda tím víc to stojí za starou belu.

Na druhou stranu chtěl jsem zkusit kapra a chlazený kapr bez kůže taky pěkný šhit. Ten byl někde zmzrlej měsíc nebo už byl za kurevsky dávno za zenitem....Skoro totéž jak když děda před létya donesl kapra z rybníku bez 14denního vymáchání v sádkách.Smrděl ten ulovenec bahnem.

Pangacius i když koupenej jako lepší a dražší než ty obyčejné v albertu stál taky za velký kulový... tak sem se prostě těšil na 25.12 a klasické vepřové řízky.Příští vánoce pokud se dožiju chci guláš.Masovej, pálivej a s osmi domácími knedlíky.