Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem uložení vánočního stromku

Ahoj,každý rok kupujeme na vánoce jedličku.Dole si ji nechávám sfrézovat na menší průměr.Doma ji dávám na ten zhruba týden do kýble s vodou na balkon.Mám takovou představu,že možná dýl vydrží a bude i víc voňavá.Není to blbost?Jak skladujete stromky vy?Myslím živé,ne umělé ve skříni apod.:-D Díky M.

za barákem na dvorku, sice když hodně šikmo sněží nebo prší tak na něj něco spadne, to se oklepe. Pokud je to stromek kupovaný někde v ohradě u prodejce tak většinou je již pár týdnů starý a tedy zaschlý a žádnou voda ho moc nezachrání.